Pierwszy wpis

Być może część z Was zastanawia się, po co w ogóle taki blog. Doszliśmy do wniosku, że przyda nam się taki kanał komunikacji. Zwłaszcza, że hosting na wordpressie oznacza, że nawet jeśli coś wybuchnie i padnie nam serwer będziecie się mogli o tym dowiedzieć właśnie stąd 😉 Oprócz tego chcemy się z Wami dzielić doświadczeniami związanymi z tworzeniem tego serwisu – czyli jakie pułapki czyhają w Ruby on Rails i Javascripcie 😉

Jak pewnie już przeczytaliście w newsach stworzyliśmy widget roflcoptera, niestety wordpress wycina tagi script – tu go Wam więc nie zaprezentujemy, ale na http://roflcopter.pl/json.html jest on widoczny w działaniu.

Oprócz tego zmieniliśmy czcionkę – poprzednie wyglądała świetnie na linuksie, na windowsie… trochę gorzej. Także piszcie jak Wam się podoba i co chcecie zmienić – w komentarzach, albo na maila kontakt@roflcopter.pl.

Reklamy

2 Responses to “Pierwszy wpis”


  1. 1 Jacek Jędrzejewski 27 Maj 2009 o 13:34

    Ja mam taką uwagę co do całej tej ajaksowości strony.. No panowie, ja wiem, że fajno tak, trendy ajaksem cały content. Ale to jest wnerwiające! Nawet cholernego [wstecz] w przeglądarce nie można pacnąć. Jak już tak bardzo tego chcecie, to da się to przecież zrobić tak, by nawigacji w historii dało się używać („kotwice” w adresie). A najlepiej to się tego pozbyć i zostawić tylko głosowanie w takiej postaci. 😛

    Pozdrawiam.

    • 2 Esse 27 Maj 2009 o 17:44

      jak dotąd ankieta jest antyajaxowa, więc najprawdopodobniej wrócimy do standardowej formy nawigacji w dniu zamknięcia ankiety – 30 maja. głosowanie tak czy siak zostanie ajaxowe.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: